• Свеж
ПРО 77mm Филтер за Полнење + PRO 77 mm Лале Леќа Хауба за Tokina во-X Pro 11-16mm f/2.8 DX II - 77 mm Поларизирана Филтер, 77mm УВ Филтер, 77mm Флуоросцентно Филтер & 77mm Цвет Леќа Сенка Хауба

ПРО 77mm Филтер за Полнење + PRO 77 mm Лале Леќа Хауба за Tokina во-X Pro 11-16mm f/2.8 DX II - 77 mm Поларизирана

DEN 718.80

Од стока
Достапно.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Филтер за Полнење : 77mm Кружни Polarizer (ротациона), 77mm Ув Филтер, 77mm Флуоросцентно бел ден Филтер - HD.Мулти-Обложени Ниска Дисперзија Оптичко Стакло - Алуминиум Прстен Опремени. 77 mm Кружни (Ротациона) Лале Леќа Хауба, Цвет Леќа Сенка.Совршено Се Вклопува За Да Се Леќа - Не Е Потребно Адаптери.Погледне во вашиот објектив за симбол Ø најчесто на предниот или под леќа капа (под капа ќе биде само number) бројот веднаш до него е филтер тема големина. -PRO 77mm Филтер за Полнење + PRO 77mm Лале Леќа Худ +SSD Bundle Kit Содржина : 3 Дел Мулти Обложени Стакло Филтер за Полнење Лале Леќа Худ Микрофибер Ткаенина за Чистење на Леќите Прашина Компресор Оптички Чистење Пенкало со Brush Features : * 3 Парче Филтер за Полнење (Случај) – UV/CPL/FL-D Филтри кои го подобрат Квалитетот на Сликата (Вклучува Инструкции)* Леќа на Лале Худ Помага во Намалување на Гилберт и им Овозможува на корисниците да го Контролираат Светлина Изложеност Нивоа.Може да се ротира околу својата Оска* Ткаенина за Чистење Безбедно да се Избрише Стакло Без Гребење* Прашина Компресор за Да Избришете Прашина од Пукнатини & Тешко Да се Постигне Места* Одлично Одржување за Сите Ваши Фотографски Equipment All предмети Се Сосема Нови, во Мало Пакување Леќи & Филтри Имаат Ограничен Доживотна Гаранција*.

За производот

Купувачите избираат и