• Свеж
BBGGJ Lluminated лупа Сет. Најдобри Зголемувачот со Светла за Постарите, Макуларна Дегенерација, Читање и Хобисти (Големина : L)

BBGGJ Lluminated лупа Сет. Најдобри Зголемувачот со Светла за Постарите, Макуларна Дегенерација, Читање и Хобисти

DEN 1552.56

Од стока
Достапно.

★Лесен за употреба - Големи, покрена прекинувачот е лесно за постарите луѓе со артритични прсти, и на дршката е силна и отпорни на абење. ★ Рачни лупа : 10 X 60/70 / 80mm дијаметар рачни зголемувачот. ★ Рачен лупа, ергономски структура, добар баланс, удобен зафат - не е премногу тешки или премногу светлина. ★ HD Зголемувачот, Кристално Јасно Стаклена Леќа : Со тврд отпорно на гребење функција, на оваа високо-квалитетни стаклена леќа може да се обезбеди високо-квалитетни слики без дисторзија. ★ Монтажни лупа, лесно е да користите метална рачка - го прави идеален за читање зголемувачот за книги или детски magnifiers.Параметри : Име на Производ : Монтажни Magnifier HD Зголемувачот Материјал : Metal Portable лупа тежина : 124 GMagnification : 10 times Mirror дијаметар : 60 MM/70 MM / 80mm Magnifying стакло големина : општо -185mm се справи со 100mm The производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.Прирачник за мерење на димензиите може да има некоја грешка од 1 - 2cm.

За производот

Купувачите избираат и