• Свеж
COOrun 2 во 1 Водење Шорцеви за Жени Тренингот Атлетик Јога Панталони со Странични Џебови S-XXL

COOrun 2 во 1 Водење Шорцеви за Жени Тренингот Атлетик Јога Панталони со Странични Џебови S-XXL

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Еластична.Еластична затворање.Материјал : Лесен и брзо-сува материјал фитили далеку пот за да се задржи сува и удобно кога тренингот. 2 во 1 Дизајн : Внатрешна шорцеви обезбеди еластична поддршка и заштитни покриеност; Надворешниот шорцеви страна сплит дизајн понуда breathability и поширок опсег на движење.Џебовите Дизајн : Два странични џебови создаде многу простор за вашиот телефон или копчињата.Еластична Корселе : Широк Рамен корселе држи се чувствувате удобно без ролни или копа.Совршена за трчање, тренинг, јога, вежби, теретана, фитнес, џогирање.Големина на : Мал=(НИ 4-6), Среден=(САД 8-10), Голем=(НИ 12-14), X-Large=(НИ 16-18), XX-Large=(НАС 20).Ве молиме да ги купите овој атлетски краток според својата нормална големина и проверка на облека информации внимателно во последната "слика" и "Опис на Производот" подолу за референца.Брзо се суши.Лесен.Дише.Ултра-Меки.Кул да се допре.Многу издржливи.Висок половината работи шорцеви функција добра еластичен појас бенд,т има 2 странични џебови, Неговата погодно за чување на вашата картичка или копче.

За производот

Купувачите избираат и