• Свеж
ZZWZM Кујнски Нож Носителот - од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Полици Алатка за Складирање Полица Вметнете Нож Седиште

ZZWZM Кујнски Нож Носителот - од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Полици Алатка за Складирање Полица Вметнете

DEN 3680.64

Од стока
Достапно.

●Оваа simplestyle железо кујна пан решетката е специјално дизајниран за чување на садови и прибор за готвење. ●Тоа може да ви помогне да го надградите повеќе кујна простор за складирање. ●Двете страни на нож носителот може да се одржи на ножеви; И лесно може да го најдете нож сакате да го користите, поради што може да се види на сечилото на нож држачот. ●Во споредба со стариот тип на носителот, на магнетни нож Блок е лесно да се чисти. ●Само измијте го со крпа и вода, а потоа се исуши.Производ бруто тежина : 400.00 g Category : Нож / Сечкање Board Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Number на подови : 1 floor Installation метод : удар-free Package Содржина : 1 * Ножеви Stand Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Купувачите избираат и