• Свеж
Чикаго Blackhawks Непотпишана InGlasCo Композитни Мини Голманот Стап - NHL Непотпишана Разно

Чикаго Blackhawks Непотпишана InGlasCo Композитни Мини Голманот Стап - NHL Непотпишана Разно

DEN 911.76

Од стока
Достапно.

Оваа увезени едно парче композитни мини голманот стап е совршен подарок за страствен навивачи на Чикаго Blackhawks.Тоа карактеристики печатени дела и е направен од страна на In Glas Co.Изработени од 100% композитниот материјал, а тоа се мерки од околу 26"; 22" да се наведнуваат.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Чикаго Blackhawks сувенири.

За производот

Купувачите избираат и