• Свеж
FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers,High-Definition Сите-Метал Оптички рачен Зголемувачот 10 Пати Не-Запалени на Децата и Старите лица Читање Идентификација

FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers,High-Definition Сите-Метал Оптички рачен Зголемувачот 10 Пати Не-Запалени

DEN 1699.20

Од стока
Достапно.

Направени со Отпорен на Гребење, Shatterproof Јасно Оптички Одделение Објективи се Наменети за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.лупа е Совршен Придружник за да Ви Помогне да Уживате во Утрински Весник, Прочитате Препораки и Уживајте во Секојдневниот Живот Повторно.Тоа Не е Премногу Голема, Тоа Нема да Биде Премногу Тешка, Вие Не Ќе се Чувствувате Уморни и по Подолг период на Употреба.Острината Погоден за Прикажување на Детали во Книги, Весници, Списанија, Мапи, Електронски Производи, Минијатури, Накит, Медицина Шишиња, Хоби и Занаети.Леќи Јасно, Дисторзија-Слободен Зголемувачот со Удобно Ергономски Рачка за Деца, Возрасни, Пензионери, Ентузијасти и Професионалци.Веќе не Мора да се Погледне во Сето она со Очите Отворени со 2 Лесен-За-го Замени Леќи, Ќе Добие Олеснување Кога Ќе Може да се Користат Едноставни Леќа Порака Систем за да ги Промените се Бара Зголемување за да Одговараат на Секоја Задача.Imagniphy е Вистински Премиум Производ Доаѓа заедно со Сметководствената Торбичка и Ткаенина за Чистење да се Задржи Вашата Леќите Чисти.Добредојдовте во Мојата Продавница.Мојата Продавница Има Многу Стилови на Magnifiers за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Треба Различни Стилови на лупа), Можете Да Барате [Fjydbtwj] и Оди до Мојата Продавница да се Провери и да се Купи.На Magnifiers во Мојата Продавница Се Многу Стилови, Роман Стилови беше потоа.Тој е Дизајниран за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Ве молиме Прочитајте Производот Descriptionfully.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Lens Дијаметар : 75 Mm Handle Должина : 80 Mm Lens Материјал : Оптички Lens Magnification : 10 Times Product Тежина : 216.5 GApplicable за Прикажување на Книгата Зголемувачот е Совршен Придружник за да Ви Помогне да Уживате во Утринските Весници, Прочитате Препораки и Уживајте во Секојдневниот Живот Повторно.Не е Премногу Голем, Тоа Не е Премногу Тешка, и Тоа НЕ се Чувствувате Уморни и по Подолг период на Употреба.Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

За производот

Купувачите избираат и