• Свеж
Пресврт-O-Flex Метал Проширување Нерѓосувачки Челик Водат Бенд Замена за Fitbit Алта и Алта ЧАС во Бранеа Сребрена и Црна од страна на Speidel

Пресврт-O-Flex Метал Проширување Нерѓосувачки Челик Водат Бенд Замена за Fitbit Алта и Алта ЧАС во Бранеа Сребрена

DEN 504.00

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Класична црна мазна завршница врвот школки нудат стилски изглед погоден за бизнис или повик носат.Нерѓосувачки челик бенд изградба обезбедува висока цврстина и отпор против вода & пот.Голема експанзија опсег до 4" инчи ќе ви овозможи лесно да се стави на и извадете ги smart watch без да се борат со затворач.Пресврт-O-Flex дното кутија дизајн во голема мера го намалува било губење на влечење или pinching. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сме сигурни дека ви се случува да љуби го својот нов Пресврт-O-Flex проширување на бендот, но ако поради некоја причина не сте задоволни во рок од 30 дена од купувањето, ние ќе ви го испратиме вашиот избор на 100% наплата или замена.Дополнително, исто така ќе примате нашите 1 година производителот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или проблеми што може да имате и ние ќе го направи тоа право.Задоволството на клиентите е нашиот #1 приоритет.

За производот

Купувачите избираат и