• Свеж
IZHH 1 Парчиња Чип Колачиња Торба Клипови Магнетни Фрижидер Клипови различно обоени Храна Запечатување Клипови Со Херметички Печат

IZHH 1 Парчиња Чип Колачиња Торба Клипови Магнетни Фрижидер Клипови различно обоени Храна Запечатување Клипови

DEN 83.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Торба клипови сте еден од оние работи што никогаш не се доволно, долготрајни, мека на допир, дете пријателски храна торба клипови и организирање на вашиот дом и канцеларија со шарени сет на пролет клипови.Убава низа на ombre сиви нијанси - совршен облик и големина клип за сите различни големина кеси од чипс и храна.Супер тесни печат и да се заклучи во свежината.Карактеристики силна пролетта механизам кој ќе трае.Забава и шарени клипови со корисни магнет во грбот - ги задржи овие корисна помошници лесно достапни на вашиот фрижидер за лесно се стигне и пристап.Може да се користи за да се одржи светлина објекти.Храна торба клип е направена од квалитетна пластика, карактеристики набитост, издржливост и мазност.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Карактеристики : магнетни чип торба клип карактеристики дупка дизајн во справи дел, може да се закачи на ѕид или било кое друго место со кука или колче помине, да го снимите вашиот простор за складирање соба и кујната.Не се лизга дизајн : Овие магнетни фрижидер клипови се дизајнирани со ребрести заби за тесна печат и да се заклучи во свежина, надополнета со трајни пролетта механизам, може да се одржи светлина објекти цврсто и stably, не е лесно да се лизга, лесно достапни и на вашиот фрижидер за лесно reachs.Карактеристики : Материјал : пп plastic Size : 7.5 X 3.5 X 3.8 cm Color : како слики shown Package вклучува : 1 x Магнетни чип торба clips Note : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.Бидејќи на осветлување и поставки на екранот, ве молиме имајте на ум не може да биде благо боја разликата помеѓу сликите и вистинскиот производ.

За производот

Купувачите избираат и