• Свеж
Салон Берберот Кејп Фламинго Flamenco Лето Модел Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Фламинго Flamenco Лето Модел Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за

DEN 1711.20

Од стока
Достапно.

Оваа кејп е совршен за сечење, perming, боење, и стил.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние гарантираме за да се обезбеди најдобар квалитет фризура крпа, Бричење Брада Лигавче.ЕКСТРА ГОЛЕМИ БЕРБЕРОТ КЕЈПЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : Мерење 65x55 инчи, оваа берберот кејп е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност. Прикачување на вшмукување чаша на огледало.Тоа ви овозможува да ја прилагодите на тај должина и чува косата надвор додека да се добива фризура.Ние?ve got ќе се опфатени.Двете возрасни и деца може да се користи.Тие се прилагодливи пластични прилепува кои се вклопуваат било вратот големина.Овој салон кејп лежи рамно над вашето тело, и е доволно долго дури и за tallest таму. Поправи прилагодливи деколте на вратот.МАТЕРИЈАЛ : Нашата коса салон професионални shawl е направен од високо-квалитет полиестер, Ова губење на кејп се дише, издржлив, отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и чисти.Меки и удобни.КАРАКТЕРИСТИКИ Материјал : 190 T полиестер ткаенини+СТП (водоотпорен) Големина : 140 * 165cm/ 55* 65 инчи Боја : како на сликата покажа Функција : Погоден за козметички салони, берберот продавници, семејства, Бричење Брада, итн. По завршувањето, олабави морон и истурете ја косата во лигавче во корпата за ѓубре.Нема повеќе да се грижи за коса бои, вода капе, шампон хаос и косата средување на целиот вашиот клиент?s облека.Салонот кејп престилка може да понуди подобра покриеност над облека и чевли.Тие се 100% водоотпорни, дамка, отпорни и машина перат. Започнете со прочешлување, така што сите на косата паѓа на престилка.професионални салон кејп специјално дизајниран за Фризура, Боја на Косата, Перм, Нега, Употреба на Печени на Масло, стил на косата, фризерски за коса, боја, перм, салон за сечење, боење, салони за коса, barbers, косата стилисти, фризери, козметик, принцип козметичарите, шминка уметници, студио, перформанси, за домашна употреба, примена на козметички, чешла косата, бричење бради.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возрасните.Пакетот вклучува : 1 x Водоотпорен Коса за Сечење Капа, 2 x кука морон Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

За производот

Купувачите избираат и