• Свеж
FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers, Рачен Пренослив Зголемувачот 45X со Led Светло Jade Накит Оценување High Times со Скала

FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers, Рачен Пренослив Зголемувачот 45X со Led Светло Jade Накит Оценување High

DEN 1504.80

Од стока
Достапно.

Висок-Висока Дефиниција-Дефиниција Зголемувачот Ви Помага да се Види Помали Детали со Минимални замор на Очите.Оваа Зголемувачот е Совршен за Секој Кој Може Или да Имаат Поглед Прашање или Ако Едноставно Сакате одблизу Нешто Ќе Прочитате или Не.Offehigh Јасност да се Набљудуваат Мали Текстови, Делови, и Деталите на Страницата лупа Ви Помага Студија Мапи.Моќен Зголемување им Овозможува на Стареење Очи да Види Сложена Детали и парична Казна Отпечатоци со Неверојатна Јасност.Направени со Отпорен на Гребење, Shatterproof Јасно Оптички Одделение Објективи се Наменети за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Добредојдовте во Мојата Продавница.Мојата Продавница Има Многу Стилови на Magnifiers за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Треба Различни Стилови на лупа), Можете Да Барате [Fjydbtwj] и Оди до Мојата Продавница да се Провери и да се Купи.На Magnifiers во Мојата Продавница Се Многу Стилови, Роман Стилови беше потоа.Тој е Дизајниран за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Ве молиме Прочитајте Производот Descriptionfully.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Sold Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Delivery : по Нарачка, Нашите Производи Ќе ви Бидат Доставени во Рок од 8-15 Days Ideal лупа за Прикажување на Книги, Весници, Списанија, Мапи, Електроника.Добро Направен лупа : Цврсти и Издржливи, Мазна Површина, Стилски и Преносни Лесен Дизајн.Накит Оценување Расклопна Зголемувачот Може да Се Прочита и Овластен, во Секое Време и Насекаде.Име на производ : Рачен Пренослив Magnifier Magnification : 45 Times Body Материјал : Метал + Кожата Coating Lens Спецификации : K9 Оптички Lens Product Големина : 180*43*57 Mm Lens Дијаметар : 26 Mm Product Нето Тежина : 149 GMain Користи : Монети, Фактори, Текстил, Накит Идентификација, Итн.Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

За производот

Купувачите избираат и