• Свеж
Kanxiner VR Леќа се Заштити Покрие Прашина Доказ Маска за Oculus Потрагата/Рифт S, Анти-Нула Леќа Капа Заштитен Ракав за Oculus Потрагата Додатоци

Kanxiner VR Леќа се Заштити Покрие Прашина Доказ Маска за Oculus Потрагата/Рифт S, Анти-Нула Леќа Капа Заштитен

DEN 1648.80

Од стока
Достапно.

✔ Погоден за oculus потрагата Судир S VR.Големина : 15x6cm/5.9x2.3во. ✔ Прашина доказ, судир-доказ и нула доказ капак. ✔ Материјалот е мек и удобен, тоа ќе не нула на самиот уред.Материјали : најлон. ✔ Перат, рециклира, и помалку отпад. ✔ Тоа е едноставен и лесен, тоа е многу лесен за употреба.Опис : 100% сосема нов и висок quality Feature : Погоден за oculus потрагата Судир S VR.Прашина доказ, судир-доказ и нула доказ капак.Материјалот е мек и удобен, тоа ќе не нула на самиот уред.Мие, рециклира, и помалку отпад.Тоа е едноставен и лесен, тоа е многу лесен за употреба.Леќа Заштита опфаќа само, други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификации : Предмет Тип : Објектив Заштита Cover Material : nylon Size : 15x6cm/5.9x2.3in Color : Black Compatible модели : за Oculus Потрагата Судир S VR камера lens Quantity : 1 PCNote : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Леќа Заштита на Поклопецот.

За производот

Купувачите избираат и