• Свеж
Нода Нода Професионални Кожа Портфолио 3 Прстен Врзивно средство, Лаптоп Носителот Писмо и Правна подлога Големини, Кожа Организатор a4, Zip Бизнис padfolio (Зелен)

Нода Нода Професионални Кожа Портфолио 3 Прстен Врзивно средство, Лаптоп Носителот Писмо и Правна подлога Големини,

DEN 1591.20

Од стока
Достапно.

Професионални Деловни Padfolio – повеќенаменски организатор, бизнис планер, и да продолжи со носителот, ова портфолио ви помага да остане еден чекор понапред од светот на бизнисот.Детали за производот : рачно изработени Професионални Padfolio италијански Кожа (Зеленчук Пржен) Европската Изработка Тешки-Должност Патент Димензии : 14.56" H x 10.63" L x 1.96" Д Димензии : 37 cm H х 27 см, L x 5 cm D Три (3) Достапни Бои кои се Увезуваат од Европа A4 и A5 notepads или документи 3 прстени врзивно средство.Италијанска Кожа за Craftmanship – рачно изработени со вистински, зеленчук-пржен кожа, овие padfolios се стилски, убав, и да дојде во црна, кафеава, или Коњак бои.Експанзивна Внатрешната Меморија – Секој zippered padfolio има бизнис картички, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, A4 и A5 notepads или документи, две пенкала, и други важни туристички или деловни контакти.Лесни, Патување-Подготвени – Еден минималистички дизајн, нашите пријателски конференција папки се идеални за град на студентите, интервју за работа, сопственици на мали претпријатија, и професионалци.Беспрекорна Европски Квалитет – Нода padfolio организаторите се направени во Литванија и се пофали тешки-должност крои, патентите, и кожа; сите поткрепени со неспоредлив квалитет.Боја : Зелена.

За производот

Купувачите избираат и