• Свеж
Tuokiou Надградба Јасно Паричникот Телефон Случај за iPhone 13 Про Max 5G Тенок Одговара Картичка Случај Заштитна Мека TPU Shockproof Случај со Слатки за Држачот за Apple iPhone 13 Про Max 6.

Tuokiou Надградба Јасно Паричникот Телефон Случај за iPhone 13 Про Max 5G Тенок Одговара Картичка Случај Заштитна

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

【Компатибилни модели】Тоа само наменета за Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инчен (2021), не се погодни за било кој друг модел на телефон, па ве молиме проверете со вашиот модел на телефон внимателно пред да се купување на овој капак.И тоа за поддршка безжично полнење. 【Сите Cut-Испис Совршено се Вклопува】задниот поклопец случај дизајн за i Phone 13 Про Max е смислено дизајниран со прецизни cutouts на говорниците, камера, аудио и други функционални пристаништа, така што ќе можат да уживаат во тоа.Лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и пристаништа, без отстранување на случај. 【Специјален Дизајн】Транспарентен мека случај со држачот на џеб го прави вашиот телефон, па модерен и персонализирана.Ако се земе учество во еден важен партија или на други сцени, не земајќи чанта на отворено, само носат вашите важни картички или некои пари и го стави во картичката џеб на телефонот случај, тоа е толку згоден за вас. 【Високо-Квалитетни Материјали】Направени од TPU материјал, меки, мазни, издржливи и лесно да го инсталирате или отстраните.Мека TPU гумени материјал и целосна леќи на камерата заштита се задржи оригиналната убавината на вашиот i Phone 13 Про Max, што го прави повеќе модерен (Никогаш не се претвори во жолта боја ).Мека удобно чувство на допир овозможува екстремни капка заштита и отпорен на гребење. 【Гаранција Услуга】12-месечна гаранција и 100% задоволство гаранција, ако имате било какви прашања кога ќе примите тоа, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа и да ви даде најдобра услуга.Tuokiou Надградба Јасно Паричникот Телефон Случај за i Phone 13 Про Max 5 G Тенок Одговара Картичка Случај Заштитна Мека TPU Shockproof Случај со Слатки за Држачот за Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инчен (2021).

За производот

Купувачите избираат и