• Свеж
СОНЦЕТО GKOTTA старомодни Чаши Виски, Виски Очила сет за Пиење Бурбон/Коктел-чаши/Бар Чаши Виски

СОНЦЕТО GKOTTA старомодни Чаши Виски, Виски Очила сет за Пиење Бурбон/Коктел-чаши/Бар Чаши Виски

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ВИСКИ ЧАША : Направен од висок квалитет на води-слободен кристалните чаши.тие искра најубаво во светлина и се гарантирано да направи било пијалок изгледа одлично.УНИКАТЕН И СТИЛСКИ : дизајнот е фантастична и модерна, згодна.Дизајн го прави повеќе посебни, бидете вашиот уникатен пијалок.ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ : Дебела страна и солидна база, тие имаат убав тежина и практично трајни, машина за миење садови безбедно.Издржливи и да ја задржите вашиот пијалок изолирани во совршена температура подолго.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на овие старомодни очила е 10 мл, се доволно големи за да се приспособат на виски камења, коцки или мраз топката.СОВРШЕН ПОДАРОК : Секој сет од 2 Чаши виски доаѓа во свој подарок кутија, совршен подароци за мажи или жени на Родендени, Мајки или Татковци Ден, Ангажман, Свадба Годишнина, Крштевка или Божиќ.Ова виски чаша поставите е-мора да има за вашиот дом, бар, ресторани, клубови, канцеларија, барови, прием, и многу повеќе!Дали вие сте господар дегустатор или аматер виски, ентузијаст, ќе падне во љубов со нашите очила.

За производот

Купувачите избираат и