• Свеж
Scicalife HTC Vive VR Меморија се Соочуваат со Пена и Замена Удобно Стп Кожа Перница Подлога VR Лице Перница Покритие за HTC Vive 3D Виртуелен Искуство (Црна)

Scicalife HTC Vive VR Меморија се Соочуваат со Пена и Замена Удобно Стп Кожа Перница Подлога VR Лице Перница

DEN 150.96

Од стока
Достапно.

Специјално дизајнирани и компатибилен за HTC Vive.Направени на сунѓерот и СТП кожа со дише дупки на површината за ублажување на притисокот за вашата кожа.Голем дар избор за пријателите, семејството, колеги, итн.Удобно чувство на допир, може да ја намали болката додека играте континуирано.СТП површината е лесно да се чисти и сакајте се пот остатоци лево или производство на бактерии.Опис Боја : Црна.- Материјал : Сунѓерот и СТП Lether.- Големина : Прибл. 21x10.5x1cm.Пакет Including1 x VR Лицето Маска.

За производот

Купувачите избираат и