• Свеж
visesunny Фламинго се Зголеми Розова 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валкан?

visesunny Фламинго се Зголеми Розова 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси . ❥Големи 30cm x 36cm (прибл.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи. ✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организаторот на кеси,спортска торба и плажа торба.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот.Мали 22cm x 15cm (прибл.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.2 во (L)x 11,8 во (W) /[Малиот]8.Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот. ♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да ги задржи вашите daywear мирис сладок.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.***ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ***Производот : женска Tote Handbag Material : 100% Полиестер со TPU Fabric Roomy Големина : [Големи еден]14.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот на таткото, на мајката ден, денот на вљубените, ден велигден, децата ден, жените ден, карневал, 4 јули, божиќ подарок за мажи, жени, семејството, девојка,сопрузи, сопруга на мајките и татковците.

За производот

Купувачите избираат и