• Свеж
НА UM24 Сет од 10 Деца Закачалки Избрани Бои, Црвена Портокалова,Светло Зелена,Виолетова, Бебе Сини 11 Широк Деца Пластични Закачалка

НА UM24 Сет од 10 Деца Закачалки Избрани Бои, Црвена Портокалова,Светло Зелена,Виолетова, Бебе Сини 11 Широк

DEN 166.80

Од стока
Достапно.

Пакетот вклучува : 10 парчиња Пластични закачалки.Совршен за сите ваши градинка и складирање организација потреби!.Избрани Бои, Црвена Портокалова,Светло Зелена,Виолетова, Бебешко Сина боја;на избрани бои (случајно ги собереш).Слим & простор за заштеда на енергија, Минимизирање на закачалка на одлуки.

За производот

Купувачите избираат и