• Свеж
Jozape Слоевит Ѓердан Месечината Pendant Ѓердан Бар Ѓердан Накит Синџир за Жени и Девојчиња (Сребро)

Jozape Слоевит Ѓердан Месечината Pendant Ѓердан Бар Ѓердан Накит Синџир за Жени и Девојчиња (Сребро)

DEN 183.84

Од стока
Достапно.

Ѓердан е направена од алуминиум,не е лесно да се пробие и згаснат.Pendant ecklace должина е 14.67+1.97 во/15.55+1.97 во,погодно да се прилагоди.Можете да го носите со различни облека,погоден за различни прилики.Вие исто така може да избере овие убави и стилски ѓердани како подарок за вашето семејство,сопруга,мајка,пријатели,и девојка на haoliday,годишнина ,катира,Божиќ,на Вљубените'day,ноќта на Вештерките и така натаму,покажете ја вашата љубов кон нив,тие ќе ви се допадне овие ѓердани поради трендовски стилови.По отстранување на ѓердани,тоа треба да биде внимателно ја спушти слушалката или да ги стави во кутија за накит за да се избегне knotting. 1.Jozape е посветена на изработка на таписерии и модерен накит и давање клиенти одлична услуга. 2.Боја : како на сликата прикажани,кои се погодни за различни облека за различни прилики. 3.Материјал : Алуминиумски,не е лесно да се пробие и згаснат. 4.Големина : како на сликата прикажани 5.Нежен и убав дизајн,совршен подарок за вашата сопруга,семејство,сестри,пријатели или други жени. 6.Да се чува далеку од хемикалии,пот,бања,се сруши за да се избегне било каква штета. 7.Чувајте вашиот предмет одделно во запечатена кутија или запечатени ќеси за да се избегне оксидацијата 8.Бојата ќе биде малку поинаква, бидејќи на фотографијата.Ве молиме изговор 1-2 см грешки, бидејќи на рачно изработени објект. 9.По отстранување на синџирот,ве молиме да се стави во кутија за накит за да се избегне knotting.Враќање &Промена : 10.Со цел да се служат подобро,ние ги прифати враќа и размена.Ве молиме да се задржи оригиналното пакување и порака ме во рок од 5 дена од денот на доставувањето дека ќе wold сакаат да се вратат или размена на вашиот објект.Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Купувачите избираат и