• Свеж
TAURI [3 во 1] Наменета за iPhone 12 Случај 6.1 Инчи, со 2 Пакет Калено Стакло Screen Protector + 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник - Yellowing-Доказ [Воена Одделение за Заштита] ?

TAURI [3 во 1] Наменета за iPhone 12 Случај 6.1 Инчи, со 2 Пакет Калено Стакло Screen Protector + 2 Пакет на

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

【Воено-Одделение за Заштита на】Компатибилен со i Phone 12 случај има хибридни хард назад, флексибилна рамка, и шок-апсорбирање на Воздух-Guard страни работат заедно за да се обезбеди тест-уверение капка заштита кои се чувари на вашиот телефон од несреќи.Поставените рабови околу екран и камера помогне да се заштитат против шок, како и. 【Факултативна Magsafe】 Доаѓаат со магнетен прстен за i Phone 12 случај може да биде инсталиран според вашата желба дека ќе направи Mag Safe постабилна. 【2 Пакет Екран Заштитник】 Висок квалитет 9 H Калено Стакло заштита на вашиот i Phone 12 екранот е цврсти, но ултра-тенок, удобно и чувствителни на допир направи да се чувствувате ништо на екранот.Hydrophobic и oleo фобичен слој направете го тоа анти-отпечатоци и нечистотија - доказ, давајќи ви крајната гол-екран на допир и најдобар визуелен празник. 【2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник】 Обезбеди 2 Пакет Калено Стакло на камерата Леќи на Камерата Заштитник кој може да се заштити вашиот i Phone 12 100% , Со специјално дизајнирани црна круг ќе не влијае на квалитетот на фотографијата, ги носи на оригинална убавина на секоја слика и видео. 【Не-yellowing & Тенок Дизајн 】Оваа i Phone 12 случај е направен на нови материјали од Германија, спакувани во префинети отпорно на гребење и анти-yellowing слој за да се обезбеди јасен случај останува нови.Минимална bulkiness за максимална заштита наменета за i Phone 12 6.1 Инчи да се вклопат во џебовите лесно.Обработени мека рамка за доволно зафат, но не се лепливи.

За производот

Купувачите избираат и