• Свеж
CDEFG Екран Заштитник за 2022 Kia Карневал MPV 12.3 Инчен Табла Екран Заштитник Foils Навигација на Екранот Заштитна Фолија Калено Стакло 9H Тврдост (SX SXP 12.3 ВО Инструмент-Таблат

CDEFG Екран Заштитник за 2022 Kia Карневал MPV 12.3 Инчен Табла Екран Заштитник Foils Навигација на Екранот

DEN 322.80

Од стока
Достапно.

Прецизно Одговара : Прилагодено за 2022 Карневал KA4 SX SXP 12.3 Инчен дигитален мерач кластер екран, премија калено стакло материјал.Стаклена површина се чувствува многу подобро од оригиналот пластични екран.Ориентирање на заштитник правилно и заштитник ќе одговара на екранот совршено.Чување на Екранот Сосема Ново : заштитник нема да се намали видливоста на екранот, но имајте на екранот бренд-нови.Не се меша допир способности или се рестартира системот, се обезбедува сјајни чувство за на екран наместо.Висока Заштита : 9 H цврстина на калено стакло, обезбедува висока заштита од гребнатини и да се обезбеди подобра мазна допирање на екранот.Голем add-on за да го заштитите екранот.Ултра-тенки : 0.26 mm дебелина прави екранот мазни и чисти. 6-слој облоги на заштита може да се намали масло од лево на отпечатоци од прсти и се даваат мазност на екранот.Лесен за Инсталација : Усогласи со заштитник на екранот, а потоа го инсталирате со обезбедени додатоци што го прави лесен за инсталација.Инсталацијата е слична да видиме екран заштитници, само да потрае неколку минути за да се заврши без меурчиња додека работел на тоа правилно.Напомена : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина на екран е компатибилен со нашите производи.Компатибилен со : 2022 Kia Карневал KA4 SX SXP 12.3 ВО Допир Материјал : Калено стакло, Al-Si стакло во Боја : Јасно Пакетот вклучува : Екран Заштитник * 1, Инсталација Помошни Алатка * 1 (Налепници, Влажни Избрише, Исушете Ги и Вшмукување Чаша) Карактеристики : ✔ производот е направен со професионална сечење, кој користи најголем материјали да ги покрие вашиот автомобил екран прецизно.Нема меурчиња лево кога се користи правилно ✔ HD, 9 H Цврстина и Ултра-тенок им помогне на вашиот екран полесно да се види и да ја задржите вашиот екран од гребење.Само избрише лесно со нашите обезбедени алатки кога станува валкани✔ екран заштитник ќе adsorb од себе откако инсталирање, тоа ви помага да го инсталирате полесно Инструкции : ① Мијте ги рацете темелно, чувајте ги на чиста и сува. ② Се Чисти вашиот екран со Влажни Избрише ③ Избришете го екранот со сува Сува Избрише, нема остатоци лево ④ Отстрани површината на екранот со обезбедени налепници, ги усогласат со заштитник на екранот додека отстранување на филмот на нејзината назад ⑤ се Стави на вшмукување чаша кон аглите на заштитник, стискаш на вшмукување чаша со малку сила, Потоа излупете исклучите некоја заштитна фолија.Стави леплива страна на екранот.Направено!Сите екран заштитници се добро спакувани и совршен пред превозот надвор, ако постои какво било прашање во врска со овој екран заштитник, pls дозволете ни и ние ќе го работат тоа за што побрзо.

За производот

Купувачите избираат и