• Свеж
X-DREE 5pcs 250ml HDPE Пластични Широк Устата Плоштадот Течни Складирање Шише Сад Бела(5pcs 250ml HDPE plástico бока ancha cuadrado cosa almacenamiento botella contenedor БЛАН-O

X-DREE 5pcs 250ml HDPE Пластични Широк Устата Плоштадот Течни Складирање Шише Сад Бела(5pcs 250ml HDPE plástico

DEN 631.20

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 143g; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Бела; Капацитет 250ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 44mm/1.73"(Diámetro interno де ла бока : 44 mm / 1.73' '.Шише Големина : 55.5 x 55.5 x 117mm / 2.2" x 2.2" x 4.6" (L*W*H)(Tamaño де ла botella : 55.5 x 55.5 x 117mm / 2.2' 'x 2.2' 'x 4.6' '(L * W * H). 5pcs 250ml HDPE Пластични Широк Устата Плоштадот Течни Складирање Шише Сад White Cylinderical тело, ставете капа, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.Затворен Поклопец капак штити од истекување.Широко се користи во различни храна фабрика, хемиската фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Опис на Spanish5pcs 250ml HDPE plástico бока ancha cuadrado cosa almacenamiento botella contenedor БЛАН-OPaís де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 143 g; Contenido del paquete : 5 piezas x botella де plástico Color директорот : БЛАН-O; Capacidad : 250ml Diámetro interno де ла бока : 44 mm / 1.73' 'Tamaño де ла botella : 55.5 x 55.5 x 117mm / 2.2' 'x 2.2' 'x 4.6' '(L * W * H).

За производот

Купувачите избираат и