• Свеж
Canon imageFORMULA д-р-S150 Sheetfed Скенер - 600 dpi Оптички - 24-битна Боја - 8-битни Сиво - 45 ppm (Моно) - 45 ppm (Боја) - Дуплекс Скенирањето - USB

Canon imageFORMULA д-р-S150 Sheetfed Скенер - 600 dpi Оптички - 24-битна Боја - 8-битни Сиво - 45 ppm (Моно)

DEN 10079.76

Од стока
Достапно.

Оптичка Резолуција : 600 dpi.Скенирање Во Боја : Во Боја.Скенирање Во Боја : Сиво.Скенирање Во Боја : Монохроматски.Боја Длабочина : 24-битна.Д-р-S150 Мрежни Документ Скенер - Вграден Wi-Fi, жичен ethernet, и USB конекции за мрежните и локални операција.Фидер капацитет - до 60 листови.Скенира до 45 ппм - види брошура за детали. 3 годишна гаранција вклучени - Напредно Размена на Услуга.

За производот

Купувачите избираат и