• Свеж
Чичко Хенри Преклопен Нож w-Кожа Обвивка. 7Cr17MoV Челик.

Чичко Хенри Преклопен Нож w-Кожа Обвивка. 7Cr17MoV Челик.

DEN 350.88

Од стока
Достапно.

Вклучува кожна обвивка.Staglon Се Справи.Нерѓосувачки Челик.Опис на производот Зафат легенда.Кога се пребарува за легендарниот нож, не гледам подалеку од она што на искусни трговци носи во неговиот џеб.Легендарниот Чичко Хенри модели како што се нашите handsomely направена традиционалните staglon папки, фиксна ножеви и одберете серија lockbacks ви даде традиционален стил со солиден стабилност.Од Производителот Schrade 227 UH Чичко Хенри 2-Сечилото Виткање Боуви Нож, Жолта Чичко Хенри Виткање Боуви Виткање Џебен Нож, 7 Cr17 Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Клип Точка Ножот и да се Откажат Точка Ножот со Ноктите Повлекува, Staglon се Справува со Никел Сребро Bolsters, Месинг Игли, Топлина Третираат Назад Извори, и Кафеава Кожа Појас Обвивка.

За производот

Купувачите избираат и