• Свеж
Црна Времето Соголување за Прозорец Врати Само Лепило Weatherstrips 16 Нозе Вратата Понесете – Правец, Прашина, Нацрт-Доказ – Изолација - Врата Ленти за да го Запечати Вра?

Црна Времето Соголување за Прозорец Врати Само Лепило Weatherstrips 16 Нозе Вратата Понесете – Правец, Прашина,

DEN 428.40

Од стока
Достапно.

Windproof, dustproof, водоотпорна, истекување вода доказ, soundproof.Не-токсични и еколошки материјали, одлична флексибилност, силикони флексибилни печат, добро за семејството употреба.Должина : 5 Метри/5.46 дворови,25x1 MM/0.98x0.04 Инчен ( W x T).Силно лепило подлога, водоотпорен и не-deguming, се држи цврсто.Лесно да се инсталира и да се намали различни големини во зависност од вашите барања.Се користи за frameless лизгачки врати, стаклена врата, врата на дното, пластика-челик windows и алуминиумски прозорци, шкафови, гардероби, мебел, лизгачки врати, туш кабина.Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и