• Свеж
22A-V2P3N104 AC Диск, Променлива, 120VAC, 0.5 HP / 0.37 kW, 2.3 Засилувачи, Нормално & Тешки

22A-V2P3N104 AC Диск, Променлива, 120VAC, 0.5 HP / 0.37 kW, 2.3 Засилувачи, Нормално & Тешки

DEN 1363.20

Од стока
Достапно.

Нова Фабрика Запечатени.Серија А. FRN 7.01 или подоцна. 22 A-V2 P3 N104 AC Диск, 120 VAC, 1 PH, 2.3 Засилувачи, 0.37 k W, 0.5 HP,Големината на Рамката А, IP20 (Отвори), LED Дисплеј, Фиксна Дигитални Тастатурата, Не СЕ во Согласност Филтер, RS485.

За производот

Купувачите избираат и