• Свеж
MysReal Повик Бел, 3.35 Инчен Дијаметар Сите-Метална Конструкција сигналните Ѕвона Услуги на Клиентите Бел за Кревет, Училиште, Прием Маса, Кујна, Области Болници, Магаци

MysReal Повик Бел, 3.35 Инчен Дијаметар Сите-Метална Конструкција сигналните Ѕвона Услуги на Клиентите Бел за

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

✅ Големина : 3.35 инчен од 3.35 инчен за 2,5 инч. ✅ сите метална конструкција, огледало Хром Финиш го прави тоа трајни. ✅ Динг!Динг!Динг! : гласна & јасен звук, лесно да привлечат внимание, ѕвона на масата контра создаде класичниот звук. ✅ Висок Квалитет : парична Казна изработка : Мазна површина, Едноставна копчето дизајн лесно тапкање. ✅ Широк апликации : може да биде биро сигналните ѕвона за продавници, ресторани, бар и хотел, а исто така Може да се користи за да се Обучуваат Вашето домашно Милениче да се однесуваме Со Начинот, како храни куче храна додека притискање на бел.Боја : Црвена.

За производот

Купувачите избираат и