• Свеж
Aoasur Надгради Батеријата Пакет Компатибилен со Arlo Pro/Arlo Про 2, 2440mAh 7.2 V Li-ion Arlo Акумулатори(2-Pack)

Aoasur Надгради Батеријата Пакет Компатибилен со Arlo Pro/Arlo Про 2, 2440mAh 7.2 V Li-ion Arlo Акумулатори(2-Pack)

DEN 1476.00

Од стока
Достапно.

【Заштедат Пари и Батерија Тип】 : Материјал : Rechargeble Li-ion; Капацитет : 2200m Ah.На Aoasur замена и батерија може да се полнат до 500 пати. 【Целосно Компатибилност】 : Замена на батеријата наменета за Arlo камери, компатибилен со Arlo Про, Arlo Про 2 камери.Тоа може да биде вашиот дополнителна батерија за континуиран надзор за arlo pro/pro 2 камера. 【Лесна Инсталација и Адаптер】 : Отстранете го задниот поклопец на arlo камера и вметнете замена на батеријата.Лесен за надополнување на оригиналниот Arlo Pro Камера или Станица за Полнење за Arlo. (НЕ МОЖЕ да се наплаќа преку камера со НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА). 【Безбедно Да се Користи】 : Интегрирана интелигентна контрола чип,полнење начин со USB порт и направени од високо квалитетна ABS материјал ви помогне да го користите Arlo-pro камери побезбедно.Изградена-во текот-бесплатно, над-испуштање, во текот-напон, над-струја и над-греење заштита.Повеќе коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.Ексклузивна понуда на високи перформанси и долгогодишна употреба. 【12 месеци Гаранција 】: 30 Дена за враќање на Пари и 1 година Гаранција!Контакт со нас на : на секое прашање кликнете на "постави прашање" на нашиот storefront или во "ВАШАТА НАРАЧКА во" опции кликнете на "контактирајте со продавачот".Батеријата компатибилна со следниве модели : . · Arlo Про. · Arlo Про 2. ЗАБЕЛЕШКА : Батеријата МОЖЕ да НЕ биде наплатен преку камера со НАЈНОВИТЕ FIRMWARE (H8 : 1.092.0.24-985), обвинети и во камера со претходната верзија.Производ Големина : 1.77"/1.46"/1.42" (45mm/37mm/36mm).Батерија Тип : Li-ion Батерија.Напон : 7.2 V. Капацитет : 2200m Ah.Единица Тежина : 3.4 оз.Време на полнење : 4-5 часа.Се работи за Arlo Pro/Pro 2-Слободни HD Камери за Безбедност. 1 x 2200m Ah Li-ion Батерија.

За производот

Купувачите избираат и