• Свеж
HASESS Screwdrivers Поставите 4pcs Поправка Алатка за Полнење за MacBook Pro/Воздух (Сите Верзија) MacBook Air Алатки Поправка Комплет со Pentalobe 5 Pentalobe 6 Три Крило Филипс Глава

HASESS Screwdrivers Поставите 4pcs Поправка Алатка за Полнење за MacBook Pro/Воздух (Сите Верзија) MacBook Air

DEN 47.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Високо-квалитетни трајни крути пластични и нерѓосувачки челик метал.Пакет : HASESS Mac Book Шрафцигер Поставува Kit (4 Парчиња) со Pentalobe 5 Pentalobe 6 Три Крило Филипс Главата, одговара Mac Book Pro Air (одговара на Сите Ретината се Прикаже модели се стари и Macbook.Преносни и прецизниот дизајн, лесно да се зафат и употреба, се вклопуваат замена повеќето од лаптоп батерии отстранување.Издржливи и здрав изградба бидете сигурни долг живот и четири начини на поставување обезбеди мулти-цел.Можете да ги инсталирате Mac Book Air батеријата со себе, со нашите macbook air tools, не треба да плаќаат никакви додадени надоместоците за другите. "4 парче алатка за полнење за Mac Book ProВоздух (одговара на Сите Ретината се Прикаже модели и стари Macbook модели).Материјал : Високо квалитетен крути пластични и нерѓосувачки челик метал Начини : Phillips Y Shap Три-wing Pentalobe 5 Pentalobe 6".

За производот

Купувачите избираат и