• Свеж
Абсорбента Drooling Bibs, Органски Памук Муслин Бебе Bandana Bibs W/Snap, Мулти-Користете Шамија Bibs за Новороденчињата Доенчиња

Абсорбента Drooling Bibs, Органски Памук Муслин Бебе Bandana Bibs W/Snap, Мулти-Користете Шамија Bibs за Новороденчињата

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Овие bandana bibs се добие помек со секое миење, толку удобно на вашето дете ќе заборават што си го носи.Голема бебе туш подарок за новороденче девојки, момчиња или други прилики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА НОЌНА УПОТРЕБА.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме измијте ги со благо циклус и се користи ладна или топла вода со благ детергент и чувајте ги постават рамен да се исуши или исушете ги на најниската поставување на фен. √ СИМПАТИЧНА : 8 pack различни унисекс солидна боја drooling bibs за бебе момчиња бебе девојки, тешки droolers, новороденче, Бебе, дете.Повеќе мека и дише.На прилепува се лесни за родителите, но и потешко за постарите бебиња да yank исклучување наспроти велкро куќишта.НИКОГАШ не го ОСТАВАЈТЕ БЕБЕТО без НАДЗОР СО ЛИГАВЧЕ (или било кој додаток).Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ултра-Абсорбента : Висока апсорпција капацитет да се заштити & задржи вашето drooly teething бебе сува од сите drools и плукаат и прозорци.Симпатична и стилски дизајн направи едноставна облека начин повеќе забава.Мултифункционален на е меѓу најдобрите! √ ТКАЕНИНИ : Направен со 100% муслин ткаенина.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

За производот

Купувачите избираат и