• Свеж
Стив Маден Puffer Палто за Жените-Quilted Зимска Јакна со Перница Јака Хауба

Стив Маден Puffer Палто за Жените-Quilted Зимска Јакна со Перница Јака Хауба

DEN 2159.76

Од стока
Достапно.

Најлон/Полиестер.Увезени.Snap/Патент Затворање затворање.ТРЕНДОВСКИ СТИЛ : Остане топол и стилски оваа зима во оваа средината на должината puffer грб од страна на Стив Маден; Неговата shimmery боја во комбинација со хоризонтална quilting нуди лесен стил, додека одржување на вас топло и toasty; Совршен за секојдневно носење.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : отпорен на Вода школка/100% Најлон, 100% Полиестер пополни и обложување; Toasty изолација и quilting да ве загрее на chilliest дена.ДИЗАЈН : Трепет боја ткаенина, хоризонтална quilting и слабеење силуета ќе го направи ова палто секојдневно омилен кога adventuring во студ.ТОПЛИНА КАРАКТЕРИСТИКИ : Пријатна перница јака и отстранлив drawstring хауба за да се заштити вашите уши и да се соочи од студот; Руно ракави; Два пред патент џебови, брзо и патент затворачи.За fashionista со удобноста на својот ум, на Стив Маден outerwear колекција секогаш се испорачува со нивниот на тренд дизајни и екстра затоплување карактеристики.

За производот

Купувачите избираат и