• Свеж
Колумбија Женска Ember Извори Долго Надолу Јакна

Колумбија Женска Ember Извори Долго Надолу Јакна

DEN 4415.28

Од стока
Достапно.

Продолжен големината на располагање.Водоотпорен : Нашата Колумбија Жените Ember Извори Долго Надолу Јакна карактеристики на изолираните, трајни вода и ветер отпорна на школка, изграден да се задржи на drizzle надвор, додека одржување на вас многу сува и топла.Активни и Редовно се Вклопуваат.СУПЕР ТОПЛА ЈАКНА : Дизајниран да биде перформанси комбинација од лесни топлина дека само надолу пополнете ги обезбеди, во долга форма cut – ова е пријатна грб ќе бараат какви било груби зимска прошетка.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Со потполна двонасочна zippered пред ќе најдете максимална флексибилност за опсег на движење и топлина контрола.Направени од водоотпорен материјал, со удобен sherpa наредени худ, како и богата надолу baffles — ќе биде подготвен за било зима експлозии.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.100% Полиестер.Power Down е напредна изградба техника која слоеви Omni-Топлина термичка изолација со ултра-фини надолу.By проверка и валидирање на нашиот ланец на секој чекор од патот, ние може да обезбеди дека финалниот производ е одговорно извори.Под RDS, сите страни треба да ги исполнуваат критериумите на standard.Во Колумбија, ние вредност етички, одржлив производствени практики и се залага за цел да се осигура дека партнерите со кои соработуваме и споделување на остварување на овие вредности.Нашата посветеност обезбедува добросостојба на животните стандарди се состанаа во производи што ни ги чува топли и заштитени. На 550 Пополни Моќ Надолу изолација работи во соработка со долга форма се намали, со цел да се создаде пријатна зима избега во средината на елементи.Внатрешната безбедност џеб, заедно со zippered странични џебови, чува вашите мали предмети топло и сигурно, вклучувајќи ги и вашите раце.Вклучува затвори-фитинг топло худ.Ова е долготраен зимска јакна ќе уживате за сезони за да се дојде.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот. Оваа зимска јакна доаѓа во повеќе бои и големини.

За производот

Купувачите избираат и