• Свеж
Амазон Essentials Жените Тешки-Тежина Долги Ракави Full-Zip Маскирани Puffer Грб

Амазон Essentials Жените Тешки-Тежина Долги Ракави Full-Zip Маскирани Puffer Грб

DEN 1062.96

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Удобно, flowy одговара.Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина.Zippered кант-предни џебови.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

За производот

Купувачите избираат и