• Свеж
Еди Bauer на Жените Astoria Маскирани Надолу Паркови

Еди Bauer на Жените Astoria Маскирани Надолу Паркови

DEN 3839.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Патент затворање.Машина За Миење.На најлон школка на нашите жени маскирани надолу паркови има нашата Storm Repel трајни вода-отвратителен заврши.Mositure бисери на површината и ролни надвор rathr од впива во ткаенина.На 650 пополни Премиум Надолу Изолација е ultralight и топло правејќи го овој совршен зимски капут, додека се ultralight.На подолг должината на овој паркови за жени обезбедува дополнителни покриеност за ултра ладни денови.Големиот зимски капут карактеристики на slenderizing quilting модел создава форма и се зголемува термичка ефикасност.Сите наши долу ги исполнува Одговорен Надолу Стандард (RDS) и е сертифициран од изворот до продавница.Дополнителни функции вклучуваат : интегрирана худ, дво-насочно пред патент за удобност додека седите или движење, zippered внатрешни џебови за скапоцености, капка полите во грбот за додаде покриеност, Должина, Рег Медиум : 33", Активни atheltic одговара.Блиску до телото, без ограничување на мобилност.Со цел да се вклопи во текот baselayers и лесни midlayers.На најлон школка на нашите маскирани надолу паркови има нашата Storm Repel трајни вода-отвратителен (DWR) финиш.Влага бисери на површината и ролни надвор отколку впива во ткаенина. 650 пополни Премиум Надолу изолација за ultralight топлина.Slenderizing quilting модел создава форма и се зголемува термичка ефикасност.Повеќе паркови должина обезбедува дополнителни покриеност.Сигурно сите облека затворачи пред перењето.Машина за миење ладно деликатна, посебно, користејќи благ детергент само.Не кајгана или употреба ткаенина softeners.Исплакнете темелно и се отстранат веднаш.Собори сува ниска.Не се откажам да се исуши.Не железо или пареа.За најдобри резултати, сув и чист тенис топката.Активни : На спортски одговара.Блиску до телото, без ограничување на мобилност.Со цел да се вклопи во текот baselayers и лесни midlayers.

За производот

Купувачите избираат и