• Свеж
Колумбија Женска Ember Извори Долго Надолу Јакна

Колумбија Женска Ember Извори Долго Надолу Јакна

DEN 4415.28

Од стока
Достапно.

За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ова е долготраен зимска јакна ќе уживате за сезони за да се дојде.Оваа маскирани надолу јакна е од суштинско значење во зимските месеци, со down пополни изолација, Колумбија Жените Ember Извори Долго Надолу Јакна нуди врховниот топлина во отпорен на вода школка — совршени за екстремни зимски авантури.

За производот

Купувачите избираат и