• Свеж
Zeagoo Модата Жените Faux Крзно Lapel Двојно-Гради Дебели Волнени Ровот Грб Јакна

Zeagoo Модата Жените Faux Крзно Lapel Двојно-Гради Дебели Волнени Ровот Грб Јакна

DEN 1466.88

Од стока
Достапно.

Faux Крзно, Волна, Крзно.Рака Мие Само.Zeagoo жените грашок грб одат за елегантен изглед и се носат во текот на еден тенок одговара врвот и на дното за да се покаже повеќе женската силуета.Висок квалитет faux крзнено палто, меки, удобни и супер топло поставата и уникатен дизајн.Зимски Overcoat, класичен и едноставен, се создаде прекрасен криви, ве прави поубави, мода и елегантен.Уникатен дизајн : Ова се облекуваат палто има опремени рог форма, вид здолниште,lapel, двојно Гради, скриени џебови, прилагодлив корселе, и пред двојното копчиња и копчиња за манжетни и назад.Ќе се погледне неверојатно и темпераментен од конечниот облик на топол капут кога ќе се стави на.Најважно е дека на грбот може да ви помогне да се покаже тенка ефект повеќе изразено.Оваа жените зимско палто се погодни да се носат во секојдневен, датум, отворено и други прилики.Тоа е предлагам да се носат со leggings, чизми за зимски секојдневен изглед.Облека за Нега : Рака мие или сува чиста, ниска температура за перење.Zeagoo женска двојно-гради грб, не само со моден изглед, но исто така, наменета за широка употреба.На грашок грб ќе ви направи убава секој пат кога сте со него.Овој класичен капут е стилски главен за вашиот outerwear колекција.Со фустан силуета.тоа функција Faux крзно јака и двојно гради со појас кој го даде модерен изглед.Тоа е навистина одличен избор за есен и зима.Овој фустан грб ќе ви направи убава секој пат кога сте со него.Увери за да се задржи елегантен и уникатен во било прилики.

За производот

Купувачите избираат и