• Свеж
Низок Профил, Мотоцикл Dolly 1250 lb. тежина капацитет

Низок Профил, Мотоцикл Dolly 1250 lb. тежина капацитет

DEN 2999.76

Од стока
Достапно.

1250 lb.губење на капацитетот.Прав обложени да одолее на ' рѓа.Три позиција прилагодливи удар стои плоча.Мазна возен вртливата casters.Растојанието помеѓу #13 запре иглички е 75-1/2. Овој мотор dolly седи само 1-3/4" надвор од земјата за да се спречи ѓубрето и да овозможи лесно едно лице вчитување.Целокупната димензии : 83" L x 30-1/2" W x 3-3/4" H Тежина : 71.00 lbs.

За производот

Купувачите избираат и