• Свеж
Пакување вашиот Ракување со Алатки - Биро Кабинет Агол Двигател Dolly Мебел Dollies 3 Тркала Dolly - Низок Профил Тркала Dollies Сет на 4-1320 lb. Капацитет

Пакување вашиот Ракување со Алатки - Биро Кабинет Агол Двигател Dolly Мебел Dollies 3 Тркала Dolly - Низок Профил

DEN 2159.76

Од стока
Достапно.

МУЛТИ ЦЕЛ : никогаш Немој да стрес за да се пресели на клупа, публикации, вендинг машина, или голема ставка повторно.ИМПРЕСИВНА МОБИЛНОСТ : 2" вртливата casters може да се ротира 360° на транспорт било какви правоаголен објект со леснотија.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ПРЕДМЕТИ : Секој dolly доаѓа опремен со ребрести гума вчитување област за да се задржи вашиот поднесување кабинет или маса од лизгање и лизгање наоколу.НИСКО НА ЗЕМЈАТА : Само подигнете го вашиот опрема 0.6" надвор од земјата кон 2.5" длабоко dollies, без влечење на мускулите.Безбедноста на прво место.СЕТ ОД ЧЕТИРИ : Не чека за да ги преуредите вашиот канцелариски простор или резервни спалната соба.Во нашиов случај, на четири гаранции може да се започне веднаш штом ќе ја добијат тоа без да се чека за други дела!.Пакување вашиот Ракување со Алатки, кој се наоѓа во Лос Анџелес, е професионална материјал ракување производителот и на веледрогеријата.PHT носи пластични нови коли, платформа коли, мебел двигатели, хидраулични мебел движат dollies, зрак/плоча стеги, тапан lifters, хидраулични пети приклучоци, кат оска дигалки, хидраулични/електрични двокреветни и една режа лифт маси, хидраулични/електрични палета камиони, хидраулични/електрични/winched forklifts, и делови.Со голема локалните одржување на услуги и додатокот поддршка, PHT и неговите инженери се на доверба за да се грижи за вашиот проект. *Restocking такса може да аплицираат за враќање со се користи item/неисправни производи.

За производот

Купувачите избираат и