• Свеж
КОДАК Клупа Плус & Клупа Фото Печатач Кертриџ ПЗЗ-40 – Кертриџ Рефил & Фото Хартија - 40 Пакет

КОДАК Клупа Плус & Клупа Фото Печатач Кертриџ ПЗЗ-40 – Кертриџ Рефил & Фото Хартија - 40 Пакет

DEN 1907.76

Од стока
Достапно.

ХРАБРА, ЕНЕРГИЧНА БОЈА – Комбинација мастило кертриџ отпечатоци, висок квалитет на целосно фотографии во боја; Компатибилен со Кодак Клупа Печатач.УНИКАТЕН D2 T2 ИНОВАЦИИ – Напредно боја дифузија трансфер на технологија се однесува бои брзо Максимална градација намалува замаглување Создава влажност се Повлече со два прста да се исфрли, а потоа вметнете нов кертриџ за да продолжите со печатење.ПОВЕЌЕ РЕФИЛ ПАКЕТИ – се Избираат од фото зголемувања на 40, 80, или 120; Одлични за печатење портрет фотографии, пејзажи, семејството слики, честитки и повеќе.Рефил на смели, прекрасна боја!За сите ваши фото проекти за PD-450 паметен телефон печатач доковите, зависи од Кодак е премиум линија на боја на мастило.Користење на state-of-the-art D2 T2 боја дифузија трансфер на технологија, овие квалитет касети и Фото листови испорача брз, сигурен отпечатоци со допир на едно копче.Единствен интегриран мастило закрпи нека ви одат од црно-бело да ултра-пигментирани боја без да се расправаме на повеќе касети.Жолта, магента, и цијан нијанси се дистрибуираат последователно за супериорен квалитет на сликата, додека заштитна overcoat пломби во боја за години на избледи-доказ уживање.Кодак фото принтери и мастило се дизајнирани да се реплицираат во интензивна боја и текстура на секој предмет, така да ги користите за семејни портрети, природа, пејзажи, уметност отпечатоци, и пошироко.Она што Get1 Фото Печатач Клупа Кертриџ и Фото Sheets Your избор на 40, 80, или 120 фото capacity Black и бела и боја на сите-во-one D2 T2 технологија да се трансформира вашиот at-home фото отпечатоци!Спецификации & Details Model броеви : ПЗЗ-40, ПЗЗ-80, ПЗЗ-120 All-во-Едно Црно/Бело & Color Humidity resistant Fingerprint resistant Fade доказ до 10 years Eco-friendly How да Enjoy Choose фото волумен во 40, 80, или 120 Easily притисни кертриџ во страна на printer Proceed да печатите преку еден допир technology Behold светла, сликовито шарени results Remove и поп во нов кертриџ кога тоа е empty Preserve и чувајте ги вашите спомени засекогаш и кога било!.

За производот

Купувачите избираат и