• Свеж
Континентална 65180 Сигнал Повик На Бел Снег

Континентална 65180 Сигнал Повик На Бел Снег

DEN 942.72

Од стока
Достапно.

Goodyear Инженерните Производи сега се брендирани Континентална Елита.Професионална одделение сигнал повик на бел снег.Дизајниран за патеката сигнал уреди во бензинските станици и гаражи.EPDM цевка.Температура : -40 F да 160 F.ID (како во.) : 3/8, OD (во.) : 0.63, Должина (ft.) : 50, Тежина (lb. / ft.) : 0.11. Континентална Елита Сигнал Повик Бел Црева се дизајнирани за патеката сигнал уреди во бензинските станици и гаражи.Температурата Опсег : -40 степени Целзиусови до 160 степени Фаренхајтови (-40 C да 71 C).

За производот

Купувачите избираат и