• Свеж
N'Ice Капи Малку Девојки и Бебето Faux Крзно Руно Наредени Рака Muffs

N'Ice Капи Малку Девојки и Бебето Faux Крзно Руно Наредени Рака Muffs

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.парична казна faux mink крзно школка.микро руно обвивка.топло и удобно.одлично за преданија подароци.одлично за посебни прилики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Убаво Капи TM девојки бела faux mink рака muff.Многу баласт за топлина и удобност.Достапен во 4 големини.Една големина одговара на 12-18mo, една големина одговара на 2-4yrs, една големина одговара на 4-6yrs (етикета вели дека 4-7yrs ние го препорачуваме за 4-6yrs), една големина одговара на 6-10yrs (етикета вели 8-12yrs, ние препорачуваме за 6-10yrs).Боја : бела.

За производот

Купувачите избираат и