• Свеж
Lemax 34917 ТУЛИ и ПЕСОЧНИ ПАТИШТА Божиќ Село Патеки Патот S O G Нови

Lemax 34917 ТУЛИ и ПЕСОЧНИ ПАТИШТА Божиќ Село Патеки Патот S O G Нови

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Оваа 2-пакет од Тула и Песочни Патишта е дел од Божиќ Село колекција од Lemax.Може да се користи со Carole Towne, Lemax Божиќ Село или други брендови.Користете го за да пејзаж вашиот град или село со патеки кои имаат изглед на форумот тули и cobblestone.Секој винил патот лента е 2-1/2" W x 18" Л Може да биде лесно да се сече со ножици на било која саканата должина.Модел railroaders да ги користите овие Тули и Песочни Патишта за уредување на S или O (а можеби дури и G) скала воз распоред.Оваа 2-пакет од Тула и Песочни Патишта е дел од Божиќ Село колекција од Lemax.Може да се користи со Carole Towne, Lemax Божиќ Село или други брендови.Користете го за да пејзаж вашиот град или село со патеки кои имаат изглед на форумот тули и cobblestone.Секој винил патот лента е 2-1/2" W x 18" Л Може да биде лесно да се сече со ножици на било која саканата должина.Модел railroaders да ги користите овие Тули и Песочни Патишта за уредување на S или O (а можеби дури и G) скала воз распоред.Lemax Реден Број 34917.

За производот

Купувачите избираат и