• Свеж
GreaterGoods Дигитални Храна Кујна Скала, Мултифункционален Скала Мерки во Грама и Унци (Пепел Сив)

GreaterGoods Дигитални Храна Кујна Скала, Мултифункционален Скала Мерки во Грама и Унци (Пепел Сив)

DEN 478.80

Од стока
Достапно.

Паметен Избор : Поголема Стоки класична кујна скала е совршен вовед во мерење на вашата храна за подобро готвење и делење дома.Скала која прави се што ви треба, дали тоа е добро, со малку повеќе, изгледа одлично, а тоа е тоа, и е со цена во право.Свежи Карактеристики : Сите квалитети што треба и очекуваме во кујна скала : читања надолу до грам, на единаесет фунти капацитет, четири единици на мерења на локации, и лесен-за-чиста, мазна површина.Едноставни и Стилски : Никогаш не дозволувајте кујна додаток cramp вашиот стил повторно.На симплистички, модерен дизајн на оваа скала се вклопува во право со оркестарот на дури и trendiest простор.Изгледа добро, и ако треба да се, тоа е компактен и лесен за чување.Вистинска Поддршка : Нашите пријателски тим во Сент Луис се индустриски експерти на-на-подготвени да ви помогнат со какви било прашања кои би можеле да произлезат за вашата кујна скала.Ние се гордееме со нашата работа и сакате да имаат големо искуство од почеток до крај.Надвор Купување : Да, ние дизајн и производство на високо функционирање, масна во потрага кујнски ваги, но ние вредност на позитивно влијание на купување, на глобално ниво, колку што ништо.Тоа е причината зошто ние партнер само со етички фабрики и да се обезбеди дел од секоја продажба е вратено да се работи за добротворна организација, која се усогласува со природата на она што ќе се користи.Научите повеќе за тоа како ние им даде назад во кратки видео записи на страната табот!.Во Поголем Стоки, ние дизајн внимателен производи, но ние, исто така, се обидуваат да живеат смислено во светот околу нас.Тоа е причината зошто ние неодамна го презеде патување во Хаити за да видиме како нашите спонзорство партнер Лековите и Храна за Деца е создавање на работни места и зачувување на животот.Бидете сигурни да се види целата приказна во слични видеа.

За производот

Купувачите избираат и