• Свеж
Besthouse Тешки Замав Закачалка со 2 Лого, Замав Зглобот, 800LB Капацитет, Најбезбедно Ротациона Уред Виси Додаток за Антенски Silks Танц, Веб Дрво Замав, детски Замав, Јога За

Besthouse Тешки Замав Закачалка со 2 Лого, Замав Зглобот, 800LB Капацитет, Најбезбедно Ротациона Уред Виси Додаток

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

НИ Патент.Да се користат дома или во теретана тоа трае само неколку минути за да се инсталира и тоа ќе ви даде неверојатна вежбање за годините што доаѓаат.✔Четири завртки се исто така SUS 304 од не ' рѓосувачки челик.ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА,ВИСОКА ЦВРСТИНА : 304 од не ' рѓосувачки челик прстени изработени од високо квалитетни суровини.Имајќи Дизајн : ✔Неспокојот ротација✔Голема имајќи го има силна имајќи capacity High-Квалитетни Материјали : ✔Употреба SUS 304 од не ' рѓосувачки челик,повеќе солидна квалитет,отпорност на корозија.Без било забележлив истегнување или лошо ефекти финиш од атмосферски.ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО УПОТРЕБА : се Користи со Бесење во Расположението, Clambing, Антенски Silks, Pod Деца Замав,Отворен и Затворен Јадење Стол, на Нето-пајакова Круг Замав,Отворено Замав N' Спин,Дрво Замав Рака, Чинијата Фабрика Дрво Замав, Нишалка за на Рака, или Каде Што Треба Сигурен, Мазна Ротација Без Извртување Синџири или Јажиња.Внимание:✔работните да се вчита за ограничување на 800 LB ОЦЕНКА.Нема рѓа,отпорност на корозија,висока цврстина, не-токсични и загадувањето бесплатни средина.✔Завртки/завртки е вклучена,2 конкретни сидро и 2 хексадецимален заостануваат завртки.ДИЈАМАНТ ДИЗАЈН : Широк око отвори на 2 Тока поддржува повеќе carabiners и е триаголен облик, спречување на јаже или носивост од лизгање или менувањето.Големи лежишта ние ги користиме се повеќе товарот и може да се користи пошироко.

За производот

Купувачите избираат и