• Свеж
Најдобри Пупки (Плевел) Винил Водоотпорен Налепница Decal Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 5

Најдобри Пупки (Плевел) Винил Водоотпорен Налепница Decal Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 5

DEN 118.80

Од стока
Достапно.

Големина : 5" - Печатени со ултра-виолетова (УВ) исчезнат отпорни водоотпорен мастила - Висока резолуција квалитет на печатење.Налепници се испечатени на високи перформанси отворено винил.Направени во САД Автомобил Decal Браник Налепница Совршен За Автомобил Камион SUV Брод RV Ѕид Прозорец Лаптоп или само за кое било друго Место може да се држи тоа.Издржливи, водоотпорна - 100% водоотпорни/перат - се Користи во затворени простории или на Отворено.Ние само го користите Висок Степен на oudoor винил да го издржат тешките временски услови.Можат да се применат на било каква мазна површина, вклучувајќи дрво, пластика, метал, ѕидови, подови, камен, знаци и многу повеќе апликации.Само кора и се држи насекаде. 100% Гаранција За Квалитет.Дизајниран и Направен во САД.Висок квалитет на винил налепница користење на водечка индустрија на еко-растворувач мастило и ласерски сече да ја креира со користење на техниката за сечење технологија.Тоа е навистина убава decal на премиум водечка Индустрија на винил направени за употреба на отворено.Тие се одлични за фрижидери, гардероби, автомобили, браници, камиони, лаптопи, телефони, ѕидови, дрво, метал, пластика, и било рамно или криви површината.Ние само го користите индустриски стандард еко-sol max мастила за да се обезбеди против исчезнува, discoloring, вода, а други отворено елементи. 100% Гаранција За Квалитет.Дизајниран и Направен во САД.

За производот

Купувачите избираат и