• Свеж
Џо Бајден Е Слаб Винил Decal Браник Налепница Ѕид Лаптоп Прозорец Налепница 5

Џо Бајден Е Слаб Винил Decal Браник Налепница Ѕид Лаптоп Прозорец Налепница 5

DEN 118.80

Од стока
Достапно.

Приближна Големина : 5 инчи - Висок квалитет на винил налепница.Лесно да лупам и се држи на речиси секоја површина.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на шишиња со вода, телефони, лаптопи, скејтборди, автомобили, велосипеди, аикидо и многу повеќе апликации.Ние печати со користење на највисоката резолуција 1200 DPI, па можете да добиете живописни бои и остар храбар слики.Нашите 6 мили винил обезбедува висока издржливост и ќе го издржат секојдневните активности, без исчезнува или discoloring.Времето Отпорни - сите винил налепници функција премија УВ Отпорни слој за да се заштити од сончева светлина и изложеност на тешки временски услови.Направен во САД.Висок квалитет на долготрајни налепници.Ние користиме високо перформанси винил направени за употреба на отворено за да го издржат сите временски елементи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на шишиња со вода, телефони, лаптопи, скејтборди, автомобили, велосипеди, аикидо и многу повеќе апликации.Ние печати со користење на највисоката резолуција 1200 DPI, па можете да добиете живописни бои и остар храбар слики.Нашите 6 мили винил обезбедува висока издржливост и ќе го издржат секојдневните активности, без исчезнува или discoloring.Со гордост се направени во САД.

За производот

Купувачите избираат и