• Свеж
Staples (TM) Подобро Врзивно средство, Од 1,5 Инчи, 400 Лист Капацитет, 3 Д-Прстени, Светло Зелена

Staples (TM) Подобро Врзивно средство, Од 1,5 Инчи, 400 Лист Капацитет, 3 Д-Прстени, Светло Зелена

DEN 498.00

Од стока
Достапно.

Боја : Светло Зелена, како на сликата. 1.5 Инчен Д-Прстени држи до 400 Листови.Засилен rubberized рабовите withstands тешки употреба, без разделување.Изберете маска и 'рбетот на овој врзивно средство со 2-инчен прстени со лесно-вметнување на' рбетот етикета.Staples (TM) Подобро Врзивно средство, Од 1,5 Инчи, 400 Лист Капацитет, 3 Д-Прстени, Светло Зелена.

За производот

Купувачите избираат и