• Свеж
2 Поставете на Круг Порцелански Нивоа Cupcake Стојат, Десерт Плочи Стојат, Мини Колачи, Овошје Бонбони Екранот Кула, Луксузни Смарагд Служат Послужавник за Свадба / Дец?

2 Поставете на Круг Порцелански Нивоа Cupcake Стојат, Десерт Плочи Стојат, Мини Колачи, Овошје Бонбони Екранот

DEN 1728.00

Од стока
Достапно.

Она што Ќе Добиете : 2-нивоа десерт стојат и 3-нивоа десерт застане.Високо-Квалитетни Материјали : Направен од премиум квалитет на коските кина порцелан, доведе слободни и здрава мазна глазура, здравје и лесно да се чисти.Многу погодна за семејни секојдневна употреба.Совршен за ставање мини cupcakes, крекери, јагоди, чоколади, прст сендвичи или други мали десерти на трибините кога имаат роденден, свадба или чај партија.Лесно да се Носат : Мулти-слоевит овошје плоча, исклучителна изведба.Златна круна повлече прстен дизајн е убава и лесно да се носат.Елегантен и Луксузен : Стилски смарагд со златна рака-насликани од страна на rim.Не само овошје и колачи & десерти плоча, но исто така и елегантна декорација за вашиот сладок дом.Во естетски дизајн, беспрекорна за трпезарија или на маса декорација.Тоа, исто така, може да биде одличен подарок идеален за свадба, пријатели, или која било друга партија. 100% Задоволство Гаранција : Бидејќи десерт плочи е направена од порцелан.Ако производот е оштетен при транспорт или било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас, можеме да ви понудиме целосна наплата без прашања.Направени од премиум квалитет на коските кина порцелан, доведе слободни и здрава мазна глазура, здравје и лесно да се чисти.Многу погодна за семејни секојдневна употреба.Совршен за ставање мини cupcakes, крекери, јагоди, чоколади, прст сендвичи или други мали десерти на трибините кога имаат роденден, свадба или чај партија.Мулти-слоевит овошје плоча, исклучителна изведба.Златна круна повлече прстен дизајн е убава и лесно да се носат.Стилски смарагд со златна рака-насликани од страна на rim.Не само овошје и колачи & десерти плоча, но исто така и елегантна декорација за вашиот сладок дом.Во естетски дизајн, беспрекорна за трпезарија или на маса декорација.Тоа, исто така, може да биде одличен подарок идеален за свадба, пријатели, или која било друга партија.Одлична за сите партии тема : бонбони табела декорација попладне чај партија бебе туш партија роденден дипломирањето партија, свадба, прослава семејството партија.

За производот

Купувачите избираат и