• Свеж
Среќа Ќе Тиер 3 Акрилик Cupcake Стојат Десерт Коцки Торта Носителот Кула за Чај Партија Бранч Оркестарот Свадба, Роденден Дипломирањето Партија Декорација (Сребрена О?

Среќа Ќе Тиер 3 Акрилик Cupcake Стојат Десерт Коцки Торта Носителот Кула за Чај Партија Бранч Оркестарот Свадба,

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

????Цврстата Структура & Храна-Одделение Материјали : 3 ниво премиум служат фах доаѓа со издржливи акрил, не-токсични и без мирис, појавување во тек со цврсти столбови со завртки за сила и стабилност.Посилна носивоста, во споредба со обичните пластични торта држачот ви овозможува да поставите повеќе и потешки cupcakes за тоа безбедно. ????Резолуцијата Дизајн и Таписерии Изработка : свадбена торта застане е направена од дијаманти во облик на декоративни акрилик панели, бистра како кристал, квалитет и смисла на уметноста коегзистираат.Совршен за прикажување на колачи, macarons, колачиња, бонбони, десерти, леб, овошје, крофни, чоколади, грицки, со што визуелно празникот.На Annular рачка овозможува лесно превоз од контра да маса или соба в соба. ????Големи Плочи & Висок Рамења : На акрилик нивоа послужавник може да се одржи 12~18 стандардна големина cupcakes и доволно висина за вашата прекрасна торта шлаг.Неговите дното ниво плоча дијаметар : 9.9 инчи, средината-ниво плоча дијаметар : 7.7 инчи, врвот ниво плоча дијаметар : 5.9 инчи, вкупна висина : 22.5 инчи.Растојанието помеѓу секој бран плоча е 4.1 инчи.Големите големина торта стојат поставени дефинитивно ќе биде згодна централен за вашата партија. ????Безвременски Декорација : домот 3 нивоа торта плоча е погодна за разни видови на настани, како што се свадби, родендени, Велигден, бебето тушеви, дипломирањето, Божиќ, или чај партија украси.Исто така, тие се идеални торта се залага за десерт табела за бранч оркестарот.На nobby торта стои дефинитивно ќе ги импресионира вашите гости и ќе ви овозможи да се повторна употреба нив повторно и повторно. ????Лесен За Употреба И Чистење : стабилна cupcake кула структура го прави лесно да се соберат и расклопување за складирање.И десерт стои се пластовидно, голем плус за оние кои имаат малку простор за складирање.На акрилик стакло лента е мазна и конзерванс, може да се чистат лесно во топла вода.Нема потреба да се грижите за тврдоглави сос дамки или леплива десерт.Ако сакаш да се забавува или се планира партија, мора да ги имате овие акрилик се залага за прикажување.Сега направи вашата партија екстра посебен и да бидете што презентација на вашиот деликатеси заврши со оваа нивоа на издржување на послужавник.Со тоа ќе може да послужи и да ги презентираат десерти или cupcakes како уметник, и да уживате во вашиот живот цело време.Што заслужува една!Спецификација : Боја : Сребро столб и транспарентен plates Material : Acrylic Size : Висина : 22.5 инчи / 57.2 cm Small плоча дијаметар : 5.9 инчи / 15 cm Middle плоча дијаметар : 7.7 инчи / 19.6 cm Big плоча дијаметар : 9.9 инчи/25.1 cm The растојанието помеѓу секоја плоча : 4.1 инчи/10.3 cm.

За производот

Купувачите избираат и