• Свеж
СЕ GK-GP1PWR-0061 Електронска контролна Единица (да ДОБИЈАТ МОЌ)

СЕ GK-GP1PWR-0061 Електронска контролна Единица (да ДОБИЈАТ МОЌ)

DEN 1072.80

Од стока
Достапно.

GP1 МОЌ е новиот замена ЕКИ инженерните од ДОБИЕТЕ за велосипедисти кои сакаат да ги максимизирате перформансите на нивните акции мотори во најумен, најбрз и најефикасен начин.Посебна изведба мапата развиена од страна ДОБИЕ R Подобро моќ испорака и вртежен момент; Трка мапата развиена во соработка со најдобрите MXGP и AMA Тимови;.Barometric сензор за надморска височина надомест; подготвени и вклучени за неограничен подесување.GP1 МОЌ е новиот замена ЕКИ инженерните од ДОБИЕТЕ за велосипедисти кои сакаат да ги максимизирате перформансите на нивните акции мотори во најумен, најбрз и најефикасен начин.Оваа ECU е Plug Подобро моќ испорака и вртежен момент; Трка мапата развиена во соработка со најдобрите MXGP и AMA Тимови; Barometric сензор за надморска височина надомест; подготвени и вклучени за неограничен подесување.

За производот

Купувачите избираат и