• Свеж
Baggallini Насекаде bagg со RFID

Baggallini Насекаде bagg со RFID

DEN 2398.80

Од стока
Достапно.

100% Најлон.Увезени.ПРАКТИЧЕН И СТИЛСКИ : На Секаде crossbody торба носи лесен, hands-free дизајн во стилски, модерен облик.Дополнителни џебови ви помогне да останете организирани, додека на лесни најлон материјал останува удобно во текот на целиот ден во движење.НАТПРЕВАРИ СЕКОЈА ГАРДЕРОБА : Нашите патување crossbody ташна доаѓа во различни бои и дезени да се вклопуваат лесно во секоја гардероба.МАШИНА ПЕРАТ : Да се мијат во машина за перење, да ги отстраните wristlet, место во торба за перење или pillowcase, и измијте со топла вода со благ детергент.Работи џебови за да се одржи обликот, додека воздух за сушење.Voila.ОДГОВАРА НА БАГАЖ РАЧКА : На Секаде торба има ракави дека лизга на рачката на вашиот возен куфер за hands-free патување.ЛЕСЕН И ОТПОРЕН на ВОДА : Нашите водоотпорен crossbody торба тежи само 1 фунта и мерки 9" високи, 13.5" широк, и 5" длабоко со 52" прилагодливи рака.Без разлика дали се на турнеја низ град или на меѓународно ниво, искуство ништо, но прекрасен патува со смислено организираат Насекаде Bagg!Класичен скитам-стил торба направен од лесен, водоотпорен најлон за издржливост.Прилагодливи рамо, рака.Надворешноста размавта и zippered џебови се корисна за вашиот мобилен телефон, камера, очила и повеќе.Zippered-дното, се лизга џеб во задниот дел се конвертира во еден ракав дека може да се лизга над вашиот куфер справи.Функционалноста, Стил и Заштитата, сите во еден пакет.Останат заштитени на движење со производи, вклучувајќи ја и нашата RFID технологија обвивка, што помага да се задржи предмети со лични информации, како што пасоши и кредитни картички, безбедни од кражба на идентитет.Безбедна топ-zip затворање.Пространа главната преграда карактеристики десет кредитна картичка слотови, кармин и пен носителот, копче фоб и монтажни монета чанта.Поставата се печати може да варираат.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 13 1⁄2 во Длабочина : 5 во Висина : 9 во Рака Должина : 52 во Рака се Откажат : 30 во Тежина : 15 мл.Нашите претприемачи жени основачи беа две глобалната патници кои применети увид од целиот свет да се создаде кеси дека им помогне на жените да се чувствуваат организирани, сигурни и подготвени за ништо, без разлика дали тоа се rip целиот блок или од целиот свет.Денес, нашиот тим останува посветена на оваа визија, создавање на функционални, стилски кеси за подобрување на животот на модерните жени во ова постојано менување на светот.

За производот

Купувачите избираат и